Pyszna kawa

[REKLAMA]

Kawa ma chyba tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jedni nie mogą bez niej żyć, a inni piją sporadycznie. Są też tacy, którzy nie lubią kawy prawie wcale. A także tacy, którzy piją tylko odpowiednio przygotowaną kawę.

Kawa mielona

Kawa mielona kiedyś była mało dostępna, aby się napić świeżej, zaparzonej wrzącą wodą kawy trzeba było najpierw ją sobie zmielić. Trwało to czasem parę minut, zwłaszcza jeśli używało się młynka ręcznego. Na elektrycznym młynku było już nieco łatwiej.

Kawa rozpuszczalna

Ten rodzaj kawy, to już zupełnie coś innego. A niektórzy twierdzą nawet, że w kawie rozpuszczalnej jest mało prawdziwej kawy. Często tylko kilka procent. Jednak i ten rodzaj kawy ma swoich zwolenników, którzy bardzo lubią wszelkie smaki, które mają w sobie kawę.

2 thoughts on “Pyszna kawa

  1. Sabina 8 marca, 2021 at 11:29 am

    Kawa towarzyszy w życiu wiele osobom i wśród nas jest wielu kawoszy co dzień zaczynają od kawy .Czy kawa mielona czy rozpuszczalna zgadzam się z wypowiedzią że kawa rozpuszczalna jest łagodniejsza, zawiera mniej kofeiny

  2. Dawid 9 marca, 2021 at 3:22 pm

    To jest prawda są osoby co bez kawy nie budzą się. Każdy jednak ma swój sposób do przyrządzenia. A jaki aromat przy zaparzeniu takiej kawy jest

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa