Pizza na kolację

[REKLAMA]

Pizza to pyszne danie na gorąco, które pochodzi rodem z Włoch. To ciasto, na którym umieszcza się doskonały farsz, a na nim nie może zabraknąć sera, albo kilku jego rodzajów.

Przepis na pizzę

Rodzajów ciasta na pizzę jest wiele, ale tylko nieliczne dają prawdziwy smak. Można zrobić ciasto drożdżowe, podobne do tego, co na bułki śniadaniowe, ale także poszukać innego przepisu. Są też gotowe spody na pizzę, które w dodatku można mrozić. A potem już tylko kilka smacznych dodatków i do piekarnika.

Nowoczesne rozwiązania

Najnowocześniejsze rozwiązania, to gotowe pizze zakapowane w odpowiednie folie, tak aby całość mogła na dłużej zachować świeżość. Na takiej, gotowej pizzy jest wszystko od spodu z ciasta, aż po farsz, który sobie wybierzemy i ser żółty na samej górze.

Z czym powinna być pizza?

Farsz można zrobić z różnych składników. Można zrobić pizzę z salami, albo samym serem. Także z tuńczykiem, albo szynką i ananasem. Popularne są pizze z mięsem, takim jak z kurczaka, albo z grzybami między innymi pieczarkami, choć występują też inne ich odmiany.

One thought on “Pizza na kolację

  1. Patryk 15 marca, 2021 at 10:18 am

    No pizza na kolację i nie tylko to najpopularniejszy posiłek dla młodzieży ale dla dorosłych też Ale Pizza domowa to najlepsza możliwa przekąska na obiad czy kolację

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa