Makaron z mięsem mielonym

Popularne spaghetti, to może być naprawdę pyszne danie. Które da się przyrządzić na różne sposoby. Tak naprawdę może to być też makaron, który kształtem przypomina muszelki, albo inne wzory. Chodzi tu o smak, a także gorące danie, które z pewnością przyda się na zimowe wieczory, a także większy mróz. Takie danie z makaronem syci i daje energii, ale także jest bardzo pyszne w smaku i można je udoskonalać na swoje potrzeby.

A robi się to tak: gotujemy makaron, taki jak lubimy, a oddzielnie przygotowujemy sos, najlepiej pomidorowy, ale mogą być też inne, na przykład z cukinią, albo gotowe sosy warzywne. Warto jednak wiedzieć, że takie samodzielnie przygotowane są smaczniejsze, ale również zdrowsze i wiemy dokładnie co w nich się znajduje. A z całą pewnością jest to o wiele mniej chemii. Mięso można usmażyć na patelni, ale można je również zrobić na mielone klopsiki i zmieszać w końcowej fazie z sosem, a następnie ugotowany i odcedzony makaron oblać sosem z klopsikami. Tak wspaniałe danie, nie może się obejść bez tartego drobno sera.

One thought on “Makaron z mięsem mielonym

  1. Baśka 10 grudnia, 2020 at 6:43 am

    Makaron z mięsem mielonym czy cukinią jest bardzo szybkie w przygotowaniu . Ale coraz częściej do spaghetti stosujemy gotowy produkt ze słoika A tu autor tego tekstu ma racje samodzielne przygotowanie jest smaczniejsze a co najważniejsze zdrowsze

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa