Domowe muffiny

[REKLAMA]

Dobrej jakości muffiny zależą od ciasta, a także dekoracji i kremu, albo dodatków, które zostaną użyte. Do ich produkcji domowej, warto użyć tak zwanych papilotek, czyli przygotowanych kawałków papieru, które umieszcza się w specjalnej formie. Ma ona otwory, w które nalewa się potem ciasto, tak aby każde ciasteczko, którym jest muffina. Mogło oddzielnie się upiec.

Jakie ciasto na muffiny?

Do produkcji domowej jakości muffinów, można użyć różnego rodzaju przepisów własnych, które mamy w swojej kolekcji domowej. Doskonale smakują muffiny zrobione z ciasta kruchego, albo takie z jakiego przygotowuje się świąteczny jabłecznik. Odmian jest cała masa, a w sklepach znaleźć można także gotowe mieszanki, które mogą stać się dodatkową inspiracją.

Dodatkowe akcesoria

Niektóre opakowania gotowe, zawierają od razu dodatkowe elementy, takie jak przepis na krem do dekoracji, albo ozdoby, którymi można będzie udekorować potem swoje własne, pierwsze muffiny. To wspaniała okazja do zabawy i wspólnego spędzania czasu w kuchni w gronie najbliższej rodziny.

2 thoughts on “Domowe muffiny

  1. Małgorzata 4 lutego, 2021 at 3:32 am

    Domowe muffiny uwielbiane przez pociechy Racja jest to że to wspaniała okazja do zabawy i spędzenia wspólnego czasu przy przygotywaniu

  2. Iwona 8 lutego, 2021 at 7:00 am

    Ciastko w kształcie wysokiej babeczki z różnymi dodatkami, zarówno słodkimi jak i wytrawnymi. Szybkie do przyrządzenia z pomocą dzieci i spędzenia z nimi czasu

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa